NAŠE UČENICE SUDJELOVALE U EDUKACIJAMA PROJEKTA "MIJENJAJ! UČI! VODI!"
Autor: Marija Banožić Aličević, 10. 11. 2023.

Učenice 3.e razreda Nika Car i Ema Gabud sudjelovale su u projektu "Mijenjaj! Uči! Vodi!" u okviru kojeg su prisustvovale edukacijama o leadershipu i poduzetništvu koje su se održale u Pakracu. Projekt provodi Ocean Znanja zajedno sa partnerima HUKI - Hrvatski ured za kreativnost i inovacije te se provodi uz financiranje Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade. Na edukacijama su naučile kako biti dobar leader i razviti svoje poduzetničke vještine te kako doprinijeti pozitivnim promjenama u svojoj lokalnoj zajednici i bolje se pozicionirati na tržištu rada. Svoje dojmove učenice su iznijele u tekstu u nastavku:
"Naše putovanje započelo je 21.10. u 5 ujutro, krenule smo vlakom iz Zagreba za Pakrac. Na početku smo bile malo izgubljene, ali smo prepoznale jednog dečka sa online predavanja i on nam je predstavio grad. Ubrzo su predavanja počela, ekipa je bila motivirana i zabavna, a voditelj predavanja je bio ležeran. Naučili smo osnove poduzetništva, kako i kada započeti poduzeće i neke osnovne trikove. U Pakracu smo noćile jednu noć, predavanje je trajalo dva dana. Ovo predavanje je bila odlična prilika za stjecanje novih korisnih vještina, upoznavanje novih ljudi i druženje!"

Priloženi dokumenti:
thumbnail.jpg (79.99 KB)