preskoči na sadržaj

Srednja škola Oroslavje

Login

Kalendar
« Siječanj 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

NASTAVNIK/ICA

STRUČNA SPREMA

Karmela Šafarik- Todorović

prof. hrvatskog jez. i knjiž./ prof. ruskog jez. i knjiž.

Ana Krleža

prof. likovne kulture

Dragana Sitar

prof. njem.  i tal. jez. i knjiž.

Marina Krsnik

prof. engleskog i češkog jez. i knjiž.

Helena Beljak

prof. engleskog i hrv. jez. i knjiž.

Nathali Šmuc

prof. njemačkog jez.i knjiž. /dipl. etnolog

Astrid Milunović

prof. grčkog i lat. jez. i knjiž., prof. mentor

Renata Čandrlić

prof. povijesti i filozofije

Robert  Jurman

diplomirani informatičar

Ana Knežević-Hesky

prof. sociologije; prof. savjetnik

Mihaela Jazvec

dipl.kateheta

Darko Ciglenečki

prof. filozofije i relig. kulture

Ivo Dragić

dipl. psiholog/ prof. filozofije i religijskih znanosti

Boro Mikulić

dipl. ing. geografije

Natalija Krsnik

prof. biologije

Anita Šipek

prof. matematike i informatike

Vlastimir M. Švaljek

dipl. ing. matematike

Marcela Rasonja

prof. fizike

Nikola Suntešić

prof.kineziologije

Branko Zelanto

prof. fiz. kulture

Milan Akik

prof.  PTO-a

Darko Cobović

dipl. ing. strojarstva; prof. savjetnik

Davor Sokač

dipl. ing. strojarstva; prof. mentor

Damir Čukman

dipl.ing.strojarstva; prof. mentor

Ruža Šarčević Deur

dipl. ing. strojarstva

Branko Veljančić

dipl. ing. strojarstva

Vjekoslav Jozić

mag. ing. strojarstva

Tomislav Pielić

 mag. ing. strojarstva

Rajka Voćanec

dipl. ing.drvne ind.; prof. savjetnik

Vinko Cukovečki

dipl. ing. drvne ind.; prof. mentor

Mladen Budja

dipl. ing. strojarstva

Ernest Barun

stroj. tehničar

Divna Maričić

frizer

Jelena Tukač

mag. eduk. hrv. jez. i knjiž. i mag. nederlandistike

Sara Blažev

glazbenica

Vesna Lipovac

mag. educ. biologije i kemije

Ema Šabanović Baldun

prof. hrv. jezika i književnosti

Sandra Juranić

kozmetičar

Valentina Ilić

mag. educ. hrv. jez. i knjiž.

Jagoda Žegrec

frizer

Andrija Huić

dipl.ing.strojarstva; prof. mentor

Marijana Pavlović

prof. geografije i povijesti

Petra Končić

mag. eduk. eng. jez. i mag. pedagogije

Štefanija Boltek MIhaljevski

dipl. ing. kem. tehnologije

Bojan Ded

apsolv. strojarstva

Snježana Gašpar

prof. matematike i fizike

Andrija Pišković

dipl. ing. strojarstva

Ana Marija Buntak

bacc. Hrv. jez. i knjiz. i njemačkog j. i knj.

Anita Milunić

prof. tal. jez. I knjiž. i španjol. jez. i knjiž.




preskoči na navigaciju