« Ožujak 2024 »

NACRTI/PRIJEDLOZI AKATA

Na ovoj stranici objavljuju se nacrti i prijedlozi akata Škole koji su upućeni na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću  u skladu sa čl. 11. Zakona o pravu na pristup informacijama (Naroden novine br. 25/13 i 85/15).

PRIJEDLOG PRAVILNIKA O RADU

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o PRAVILNIKU O RADU SŠ OROSLAVJE. Ovim Pravilnikom o radu uređuju uvjete rada, sklapanje I prestanak ugovora o radu, prava i obaveze Škole i radnika, place i novčane nadoknade radnika, organizaciju rad ate druga pitanja u svezi sa radnim odnosima u Školi.

Prijedlog Pravilnika o  radu upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od  30.  lipnja 2023. do 10. srpnja 2023. godine zbog obveze poštivanja naloga službenih tijela.

Mišljenja, primjedbe i prijedlozi na predloženi  Pravilnik o radu dostavljaju se elektronskim putem na sljedeću adresu – admin@ss-oroslavje.skole.hr

Po završetku savjetovanja, svi pristigli doprinosi odnosno očitovanja bit će javno dostupni na internetskoj stranici Srednje škole Oroslavje - http://ss-oroslavje.skole.hr/zatvorenasavjetovanja

PRIJEDLOG PRAVILA ZA UPRAVLJANJE DOKUMENTARNIM GRADIVOM

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o PRAVILIMA ZA UPRAVLJANJE DOKUMENTARNIM GRADIVOM . Ovim Pravilima za upravljanje dokumentarnim gradivom uređuju se sva pitanja organizacije, upravljanja, obrade, odlaganja i čuvanja, izlučivanja i odabiranja, predaje i pobiranja dokumentarnog i arhivskog gradiva koje je nastalo, zaprimljeno ili se koristi u poslovanju Srednje škole Oroslavje, te o infrastrukturi informacijskog sustava, njegovom upravljanju i vanjskim uslugama.

Prijedlog Pravila za upravljanje dokumentarnim gradivom upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od  29. ožujka 2021. do 12. travnja 2021. godine.

Mišljenja, primjedbe i prijedlozi na predloženi Kućni red dostavljaju se elektronskim putem na sljedeću adresu: admin@ss-oroslavje.skole.hr

Po završetku savjetovanja, svi pristigli doprinosi odnosno očitovanja bit će javno dostupni na internetskoj stranici Srednje škole Oroslavje - http://ss-oroslavje.skole.hr/zatvorenasavjetovanja

PRIJEDLOG PRAVILNIKA O POSTUPKU ZAPOŠLJAVANJA TE PROCJENI I VREDNOVANJU KANDIDATA ZA ZAPOŠLJAVANJE

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o PRAVILNIKU O POSTUPKU ZAPOŠLJAVANJA TE PROCJENI  I VREDNOVANJU KANDIDATA ZA ZAPOŠLJAVANJE Navedenim Pravilnikom podrobnije se utvrđuje način i postupak kojim se svim kandidatima za zapošljavanje u školskoj ustanovi  osigurava jednaka dostupnost javnim službama pod jednakim uvjetima, način vrednovanja kandidata prijavljenih na natječaj, način vrednovanja kandidata koje je uputio nadležni ured državne uprave te način i postupak provođenja natječaja za zapošljavanje  u školskoj ustanovi.

Prijedlog Pravilnika upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od 4. veljače 2019. do 12.  veljače 2019.godine zbog potrebe žurnog zapošljavanja nastavnika.

Mišljenja, primjedbe i prijedlozi na predloženi nacrt dostavljaju se elektronskim putem na sljedeću adresu –  admin@ss-oroslavje.skole.hr

Po završetku savjetovanja, svi pristigli doprinosi odnosno očitovanja bit će javno dostupni na internetskoj stranici Srednje škole Oroslavje - http://ss-oroslavje.skole.hr/ savjetovanje sa zainteresiranom javnošću/završena savjetovanja.

PRIJEDLOG PRAVILNIKA O ZAŠTITI I OBRADI OSOBNIH PODATAKA

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o PRAVILNIKU O OBRADI I ZAŠTITI OSOBNIH PODATAKA Navedenim Pravilnikom podrobnije se utvrđuje postupak zaštite i nadzora nad prikupljanjem osobnih podataka te način obrade i korištenja osobnih podataka. Donošenjem ovog Pravilnika procesno će se urediti postupanje nadležnih osoba unutar škole vezano uz obradu i zaštitu osobnih podataka.

Prijedlog Pravilnika upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od 5. lipnja 2018. do 13. lipnja 2018.godine zbog nužnosti žurne zaštite osobnih podataka učenika.

Po završetku savjetovanja, svi pristigli doprinosi odnosno očitovanja bit će javno dostupni na internetskoj stranici Srednje škole Oroslavje - .http://ss-oroslavje.skole.hr/ savjetovanje sa zainteresiranom javnošću/završena savjetovanja.

PRIJEDLOG STATUTA SREDNJE ŠKOLE OROSLAVJE

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o STATUTU SREDNJE ŠKOLE OROSLAVJE. Ovim Statutom uređuju se statusna obilježja, obavljanje djelatnosti, unutarnje ustrojstvo, djelokrug, ovlasti i način odlučivanja tijela Škole, položaj, prava i obveze učenika, radnika i roditelja, te druga pitanja važna za obavljanje djelatnosti i poslovanje Srednje škole.

Prijedlog Statuta upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od  24. siječnja 2019. do 31. siječnja 2019. godine zbog obveze poštivanja zakonskih rokova.

Mišljenja, primjedbe i prijedlozi na predloženi Statut dostavljaju se elektronskim putem na sljedeću adresu –  admin@ss-oroslavje.skole.hr

PRIJEDLOG KUĆNOG REDA SREDNJE ŠKOLE OROSLAVJE

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o KUĆNOM REDU SREDNJE ŠKOLE OROSLAVJE. Ovim Kućnim redom u Školi se utvrđuju: pravila i obveze ponašanja u Školi, unutarnjem i vanjskom, prostoru, pravila međusobnih odnosa učenika, pravila međusobnih odnosa učenika i radnika, radno vrijeme, pravila sigurnosti i zaštite od socijalno neprihvatljivih oblika ponašanja, diskriminacije, neprijateljstva i nasilja, način postupanja prema imovini.

Prijedlog Kućnog reda upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od  28. kolovoza 2020. do 11. rujna 2020. godine zbog obveze poštivanja naloga službenih tijela.

Mišljenja, primjedbe i prijedlozi na predloženi Kućni red dostavljaju se elektronskim putem na sljedeću adresu – admin@ss-oroslavje.skole.hr