Srednja škola Oroslavje

« Lipanj 2021 »

SŠ OROSLAVJE ZA SISAK, GLINU I PETRINJU
Autor: Marija Banožić Aličević, 29. 3. 2021.

Volonterski klub naše škole pokrenuo je prikupljanje donacije za Župu pohoda Blažene Djevice Marije u Sisku. Donacija je prikupljana tijekom ožujka, sve do Cvjetnice. Svaki znak pažnje, darak od srca otišao je na pravo mjesto. Prikupljali smo higijenske potrepštine, konzerviranu hranu i slatkiše.

Tople poruke podrške, prijateljstva i brige za nepoznate nam prijatelje darovane su s pažnjom. Riječi ohrabrenja upućene uz našu donaciju posebno su se dojmile vlč. Ivana Grbešića, župnika s kojim smo proveli nekoliko sati u toplom i duhovnom ozračju.

U akciji, osim naše škole, sudjelovali su učenici i djelatnici Nadbiskupske klasične gimnazije iz Zagreba i tvrtka Turisthotel iz Zadra.

Nakon zajedničkog misnog slavlja, podjele slatkiša, kratkog druženja s vlč. Ivanom, duhovno obnovljeni, ljudski obogaćeni vratili smo se kući.

Prenosimo vam iskrenu zahvalu župljana. Ponosni smo na vas, i u vaše smo ime predali donaciju…

Vaši nastavnici: Renata Čandrlić, Mihaela Jazvec, Tomislav Pielić i Ana Knežević-Hesky